TALEP FORMU
Lütfen formu eksiksiz doldurun. Bilgileriniz kaydediliyor. Lütfen bekleyin.

TEŞEKKÜRLER!

Bilgileriniz alınmıştır.
En kısa sürede size dönüş yapacağız

Yücesoy

İZMİR’DE KALİTE STANDARTLARINI YÜKSELTEN PROJE: KUZEYŞEHİR

“En İyi Çok Katlı Konut Projesi” ödülünü de almaya hak kazanarak İzmir’de bir marka haline gelen Kuzeyşehir, daha yeşil ve daha ayrıcalıklı yaşam konseptiyle İzmir’de ev sahibi olmak isteyenlerin bir numaralı markası oldu.

Yücesoy Kuzeyşehir’de sadece bir ev değil, sosyal olanakları, yeşil alanları, açık-kapalı havuzları ve spor salonları ile mini bir şehir sahibi olacaksınız. Kullanılan malzemelerin kalitesi, ferah mimarisi, yüksek yaşam standartları ve uygun fiyatlarıyla Kuzeyşehir’in eşi benzeri yok.

396 daireli Yücesoy Kuzeyşehir’de; hem daire tipleri hem de sosyal donatılar ile tüm yaşam tarzları için farklı ihtiyaçlar gözetildi. Ferah yaşam alanları, büyük balkonlar, yüksek tavanlar ve yatay mimarinin en güzel örnekleri sergilendi. Sosyal tesislere, bu fiyatlardaki bir projeye göre ortalamanın çok üzerinde bir alan ayrıldı.

STATÜ; EVİN FİYATIYLA DEĞİL, KALİTESİYLE ÖLÇÜLÜR

İzmir merkezine 20 dakika, Mavişehir’e sadece 7 dakika uzaklıkta modern bir kentleşme anlayışıyla gelişen Ulukent'in en önemli yaşam projelerinden biri olan Yücesoy Statü tüm ihtiyaçları bünyesinde karşılayabilecek şekilde tasarlandı.

Yücesoy Statü; yeşilin hüküm sürdüğü kapanmaz manzarası, farklı ihtiyaçlara göre kişiselleştirilebilen tamamı balkonlu daire seçenekleri, geniş sosyal imkânları, içerisinde bulunan mağazalar, restoranlar ve kafeleriyle İzmirliler’e bugüne kadar tanışmadıkları statüyü, bir Yücesoy geleneği olan ulaşılabilir rakamlar ile sunuyor.

Sıcak havalarda güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz açık havuz seçeneği, soğuk günlerde içinizi ısıtacak kapalı havuz seçeneği, tam donanımlı fitness salonu, gündelik hayatın stresinden olabildiğince uzaklaşmanız için düşünülmüş buhar odası, sauna ve Türk hamamı ile keyifli bir hayat sizleri bekliyor.

STUDIO CITY

Doğal dokusunu koruyarak sürekli gelişen ve Ege’nin eğitim üssü haline gelen Seyrek’te yeni bir yaşam.

Studio City; İzmir - Menemen hattında kalan konumu, yeni çevre yolunun Seyrek’e kadar açılmasıyla sağladığı ulaşım kolaylığı, doğal güzellikleri, sosyal olanakları ve proje özellikleriyle; sizin ve aileniz için hem iyi bir yaşam kurabileceğiniz hem de gelecek günlere bırakabileceğiniz eşsiz bir yatırım olacak.

Satışa sunulan 4 Akademi etabından sonra, Çarşı etabının da satışa sunulmasıyla kocaman bir şehir haline gelen Studio City, on binin üzerinde öğrenci ve akademisyene ev sahipliği yapıyor. Studio City Çarşı'nın ticari alanları; giyimden gıdaya, eczaneden kuru temizlemeye her sektöre uygun dükkanlarla hem yatırımcılara Seyrek'te rakipsiz olma fırsatı hem de Seyrek'te yaşayanlar için ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alışveriş merkezi sunuyor.

ÖZLENEN MAHALLE HAYATI TEKRAR CANLANIYOR

Birbirine yakın konumda bulunan 3 bloktan oluşan Yücesoy Mahalle projesi, doğanın içinde yemyeşil ve bol oksijenli bir yaşam vadediyor. İzmir merkeze göre %30 daha temiz havanın bulunduğu Seyrek bölgesinde 70 konuttan oluşuyor.

Eski mahalle ortamını yeniden canlandıracak proje, genellikle oturmak amacıyla tercih ediliyor. Binalarda ayrıca planlanan iç avlu sayesinde ortak yaşam alanlarında site sakinlerinin güvenle ve rahatça sosyalleşebilmelerine olanak tanınıyor.

Yücesoy Mahalle’nin Ayrıcalıkları: Yürüyüş Parkuru, Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Alanları, Güneşlenme Terası, Kameralı Güvenlik, Kapalı Otopark.

YÜCESOY KONSEPT BÖLGENİN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

İzmir’in Çiğli bölgesinde, Katip Çelebi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan Yücesoy Konsept, bölgedeki “düşük metrekareli lüks konut” ihtiyacına, benzersiz bir çözüm sunuyor.

Tamamı 1+1 dairelerden oluşan proje; konut sektörüne 1+1 Premium konseptini getirerek, Yücesoy imzası taşıyan diğer tüm projeler gibi kendi klasmanını yarattı.

Yücesoy Konsept; çevre yoluna, İZBAN'a ve alternatif ulaşım seçeneklerine son derece yakın mesafede yer alıyor. Bölgede yer alan tam kapsamlı sağlık hizmetleri, eğitim kurumları, ticaret merkezleri ve Katip Çelebi Üniversitesi; tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanızı sağlıyor. Yücesoy Konsept; üzerinde yer aldığı cadde sayesinde keyifli kafelere, son moda mağazalara ve leziz alternatifler sunan restoranlara sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

İDEAL BİR İŞ HAYATI İÇİN İDEA’L OFİS

İzmir’in yeni iş ve yaşam merkezi Bayraklı’da Ankara Asfaltı üzerinde yer alan ve İzmir Adalet Sarayı’na 400, İstinaf Mahkemeleri’ne 800 metre mesafede konumlanan İdea’l Ofis, insan-doğa merkezli bir tasarım anlayışı ile kurgulandı.

İdea’l Ofis’in bölgedeki emsal projelerde olduğu gibi içi boş değil, yapılı olarak teslim edilmesi, tasarıma harcanacak para ve zamanı size geri kazandırırken, ofis yatırımınızı yaptığınız andan itibaren %40’lara varan bir fiyat avantajı sağlayacak.

İdea’l Ofis’te yer alan balkonlar sayesinde, çalışanlar istedikleri zaman nefes alabilecek, temiz hava ile havalandırılan ofislerinde gün ışığı ve açık havadan faydalanabilecekler.

Uygulamayı görüntülemek için lütfen cihazınızı dik çevirin.